Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар

«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Перекласти

     На даний час медицина, на жаль, займається в основному категорією людей, в яких здоров'я вже похитнулося. І практично не охоплює тих, у кого немає скарг на здоров'я і хто прагне до його збереження. Позиції профілактичної медицини – інші, її об'єктом має бути все населення.
     Будь-якому вигляду профілактичної роботи повинна передувати санітарно-просвітницька діяльність. Її завдання — прищепити населенню знання про здоровий спосіб життя, сформувати позитивну громадську думку відносно індивідуального і суспільного здоров'я.
     Санітарно-просвітницька робота ставить за мету сформувати у населення переконання в необхідності дотримання правил здорового способу життя на основі знань про причини захворювання, методи їх запобігання і підтримки організму в здоровому стані.
     Однією з форм санітарно-просвітницької роботи є виготовлення і використання санітарних бюлетенів.
 


     Плакати  САНБЮЛЕТЕНЬ®, що пропонуються  вашій увазі, розроблені за участю висококваліфікованих фахівців провідних медичних установ України, мають кольорове естетичне оформлення, відповідають вимогам законодавства України, рекомендовані МОЗ України до розміщення. Випущені за сприяння Громадської організації «Асоціація замовників і виробників соціальної реклами в Україні» в рамках соціальної кампанії «Профілактика захворювань – застава здорового довголіття» і висвітлюють широкий спектр найбільш поширених форм захворювань.
     Плакат САНБЮЛЕТЕНЬ® – один з найбільш зручних, економічно вигідних способів контакту з населенням. Важливою перевагою є можливість великого обхвату цільової аудиторії. Обгрунтована, добре викладена інформація санбюлетеня, розміщена в лікувально-профілактичній установі, може допомогти хворим впоратися з уже наявними захворюваннями. У дитячому учбовому закладі, Вузі, санаторії тощо, де потрібен інший підхід, розрахований на практично здорових людей, у тому числі на дітей, санбюлетень обов'язково приверне увагу яскравими ілюстраціями і виявиться корисним своїм доступно викладеним  текстом, що легко запам’ятовується. Стандартна форма і рамкове оформлення санбюллетеня сприятиме додатковій увазі відвідувачів. Використання плакатів САНБЮЛЕТЕНЬ® - дієвий спосіб підвищення рівня санітарно-просвітницької роботи в будь-якому закладі.

     САНБЮЛЕТЕНЬ® є знаком, зареєстрованим на території України. 

   Інформаційно-соціальні плакати «Безпечна медицина» забезпечують інформованість населення по питаннях об'єму, якості і безпеки надання медичної допомоги. Розроблені і випущені плакати «Взаєморозуміння: права і обов'язки пацієнта і лікаря», «Достовірна клінічна лабораторна діагностіка» при спільній участі Всеукраїнської Ради захисту прав і безпеки пацієнтів і Асоціації замовників і виробників соціальної реклами в Україні.
 
  Випущено низку санітарних бюлетенів та інших плакатів соціально-інформаційного характеру, які пропонуються для придбання. Проводиться вивчення потреб в санітарних бюлетенях, актуальності їх тем.
  Санітарні бюлетені можуть бути укомплектовані рамковими кріпленнями. Детальніше – в розділі «Рамкові кріплення»
 
     НОВI пропозиції !
  • Випуск санітарних бюлетенів здійснюється у двох розмірах : формат А1 (594х841 мм) та формат А2(420х594 мм)
  • Здійснюється випуск плакатів на замовлення. Детальніше – в розділі «Каталог плакатів»
  • В розділі «Прайс-лист» вказані ціни на плакати та рамкові кріплення, а також спеціальні пропозиції по умовам придбання плакатів та кріплень.
 
     З питань придбання соціальних плакатів, наявності нових тем, співпраці, звертатися:
тел.(044) 383-83-20, моб.тел: 097-449-63-80 / 050-264-65-42,
e-mail: gmedg@ukr.net. Форма оплати - будь-яка. Доставка по всій Україні.
Переглядів: 43958 | Додав: admin | Дата: 2010-03-04 | Коментарі (281)